as_ar80a3x10ft
as_ar80a3x10ft_2
as_ar80a3x10ft
as_ar80a3x10ft_2
A&S AR80A3X10FT triplex ketting 1" (80a-3)
 480,75 incl. BTW
Productomschrijving:
  • Verkrijgbaar in maten met een steek variërend van 4 mm tot 2,5 inch
  • Steek: 1 inch; 25,4 mm
  • Gewicht (kg/m): 8,3 kg/m
  • Productlijn: Renold A&S
  • Type (ISO/ANSI): 80A-3
  • Hoogte: 3
  • Binnenbreedte: 15,75 mm
  • Uitvoering (ketting): Triplex
  • Breeksterkte: 166800 N
  • Lengte (pen): 91,2 mm
  • Diameter (pen): 7,94 mm
  • Dikte (buitenplaat): 3,25 mm
  • Dikte (binnenplaat): 3,25 mm
  • Plaathoogte: 24,13 mm
  • Diameter (rol): 15,88 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: A&S
  • EAN: 4042279000127
  • Artikelnummer leverancier: A&S AR80A3X10FT
Steek
1 inch; 25,4 mm
Gewicht (kg/m)
8,3 kg/m
Type (iso/ansi)
80A-3
Binnenbreedte
15,75 mm
Uitvoering (ketting)
Triplex
Breeksterkte
166800 N
Lengte (pen)
91,2 mm
Diameter (pen)
7,94 mm
Dikte (buitenplaat)
3,25 mm
Dikte (binnenplaat)
3,25 mm
Plaathoogte
24,13 mm
Diameter (rol)
15,88 mm